כלום, ריק, דף חלק


הבוקר קמתי מוקדם ויצאתי להליכה בשכונה. ציפיות על הרס וחורבן עקב הסופה הגדולה שהבטיחו התבדו, ואני נשארתי עם עצמי במצב יבש ועם שאריות קונפטי מהופעה של אתניקס שהייתה פה באזור השבוע. אולי אחרי הבחירות ינקו פה כמו שהבטיחו.

אז ניסיתי לחשוב ברצינות על מה לכתוב לקראת שבעס, ועלו בי מלא רעיונות:

החתונה! ברור! הממ.. אולי לא. כמה אפשר עוד לדבר על זה? בדקתי ומתקיימות יותר מ50 אלף חתונות בשנה בישראל. זה כמעט 140 חתונות ביום (!) כל יום! (הילד המעצבן שבי צועק: "כולל יום כיפור!"). נסכם את זה כרגע בהתרגשות ושמחה גדולה.

ומה עם בוא החורף? הנה היורה ירה בלילה כמו מתת מקלע, והריח המשכר הזה הוא כמו סם בשבילי. אך נראה לי שכבר כתבתי על זה בעבר כמה פעמים ומבט בתחזית הקרובה מראה שאפשר להירגע בינתיים עם המתכונים לחמין.

אולי אכתוב על כך שבדיוק השבוע לפני שלוש שנים התחלתי לכתוב את הבלוג הזה, ומאז מקפיד בסמי-אובססיביות לכתוב כאן כל צהרי שישי? הרגיש לי שכבר דשתי בזה מספיק, ונראה לי שאחכה לפוסט ה200 כדי להרחיב.

ואולי מגיע לי חופש מהכתיבה פה? יאללה נו הבן אדם מתחתן עוד רגע, כל היום מתעסק בטבלאות אקסל (תכלס אני מת על זה), מותר פעם אחת, לא? טוב, נראה.

ופתאום הפייסבוק מקפיץ לי שהיום ב-ד-י-ו-ק לפני 10 שנים (!) טסנו למסע המשוגע לארצות הברית של אמריקה, לטיול מחוף לחוף לחוף, עם שברולט אחת ומלא מנות צ'יפס ממקדונלדס. האמת שכבר כתבתי על זה קצת כאן. אולי ארחיב עוד? מבט חטוף בכמה תמונות מהטיול עושה לי קווצ' שורף כזה בלב של געגוע. מעדיף להדחיק אותו.

ומה עם להקליט איזה שיר? לנגן איזה קטע? הרבה זמן לא עשיתי את זה. לא נראה לי שאספיק.. אולי בפעם אחרת.

לצרף קטע של עמיחי? סיפור חזל"י עם מוסר השכל? מעשייה בודהיסטית? סיפור חמוץ-מתוק על הקיום הבלתי אפשרי בעולם? אולי בשבוע הבא.

עם מה נשארנו? כלום, ריק, דף חלק.

אני דווקא אוהב את זה.

שבת של שלום לכולם, אור ואהבה וכו'.

לתגובות f